Battlefield 6 İçin Yeni Detaylar Ortaya Çıktı!

114
Battlefield 6 İçin Yeni Detaylar Ortaya Çıktı!

Battlefield 6 serisinin yeni oyunu Battlefield 6 bilindiği üzere 2021 yılında sevenleri ile buluşmayı planlıyor. Henüz tam olarak net bir tarih belirlenmese de oyunun 2021 yılı içerisinde piyasaya çıkmasına kesin gözü ile bakılıyor. Bildiği üzere PANDEMİ dolayısıyla bir çok oyun şirketi oyunlarının çıkış tarihlerini ertelemişti.

EA Games tarafından yayınlanacak Battlefield 6 oyunu için yeni detaylar çıkmaya başladı. Çıkış tarihine 1 yıldan kısa süre kalan Battlefield 6, oyun severleri heyecanlandıracak bir gelişmeyi açığa çıkardı.

Tom Henderson bilindiği üzere COD ve BF oyunlarının gelişmelerini sızdıran güvenilir bir kaynak olarak biliniyor. Yine Henderson’un haberine göre Battlefield 3 oyunu gibi Battlefield 6 oyunu da büyük bir harita içerisinde 128 kişinin bir araya gelmesiyle oynanacak. Bu gelişmelerin bir iddia üzerine olmasıyla birlikte yapımcı şirket tarafından herhangi bir resmi açıklama yapılmamış durumda.

Battlefield 6

Battlefield 6 Hangi Konsollarda Oynanacak?

2020 yılının son aylarında piyasaya sürülen Playstation 5 ve XBOX S/X modelleri için Battlefield 6 oyunu oynanabilecek. Bunun yanı sıra her ne kadar popülaritesi düşmüş olsa da PS4 için de Battlefield 6 oyunu yayınlanacak.

Henüz PC ve konsollar için Battlefield 6 oyununun çıkış tarihi belli olmasa da az önce belirttiğimiz gibi 2021 yılı içerisinde oyunun çıkması bekleniyor.  Yapımcı şirketin ise oyun konsollarına göre özel bir mekanik ayar çalışması olup olmayacağı hakkında bir açıklaması bulunmuyor.