Biomutant’ın çıkış tarihi açıklandı!

205
Biomutant’ın çıkış tarihi açıklandı!

Experiment 101 tarafından geliştirilen ve THQ Nordic tarafından yayınlanacak olan aksiyon türündeki rollplay oyunu Biomutant’ın oyunseverlerle buluşma tarihi açıklandı. Bir süre önce fragmanı yayınlanan Biomutant oyununun PC, PS4 ve Xbox One için çıkış tarihinin 25 Mayıs 2021 olacağı duyuruldu.

Oyun bilgisayarlar için Steam oyun platformu içerisinde yayınlanacak. Geliştiricilerin resmi sitesinden yaptığı açıklama ile ön siparişlerin açıldığı ve 3 farklı modunun bulunacağı da yer aldı. Biomutant oyunu; mutant, silah ve ilkel eşyalarla yeteneklerinizi birleştireceğiniz bir oyun olacak. Oyunun ana senaryosu Kung-Fu’nun kıyamet sonrasındaki hikayesini ele alacak.

Biomutant oyunu bilindiği üzere 2017 yılında duyurulmuş ve oyunseverler tarafından büyük ilgi görmüştü. Uzunca bir zamandır Biomutant oyununu bekleyen oyunseverler, 25 Mayıs 2021 tarihinde oyuna kavuşacak. Oyun içerisinde ilerlemelerin olacağı ve bu sayede öğrenerek sürekli seçimlerin gelişeceği ve oyunun sıkıcı olmaması planlanıyor. Oyun içinde kendi görünümünüzü ve oyun stilinizi değiştirebilmenin yanı sıra genetik yapınızı da kendinize göre optimize edip kodlayabileceksiniz.

Biomutant Bilgisayar için sistem gereksinimleri ise orta dereceli bilgisayarlarda oynanabilecek şekilde optimize edilmiştir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 ya da daha iyisi (64 bit)

İşlemci: Intel Core i5-750 @2.6 GHz ya da AMD Phenom II X4 955 @3.2 GHz

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 780 2GB ya da AMD Radeon R280

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

İlave Notlar: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.