Hakkımızda

FPS Oyun Haberleri, FPS oyunları ve diğer oyunlarda yaşanan sorun ve problemleri gidermek amacıyla kurulan bir blog sitesidir. FPS Drop ve oyunlarda yaşanan drop sorunu için ve bilgisayarı hızlandırmak için sizlere faydalı bilgiler sunuyoruz. Bu bilgileri karşılıksız olarak sunmaktan da keyif duyuyoruz. Sitemizin 2021 yılı itibari ile yayın hayatına başlamıştır.

Sitemiz içerisindeki yazıların izinsiz kopyalanması ve çoğaltılması yasaktır. Site kullanıcılarının herhangi bir kişisel verilerinizi saklamadığımız gibi çerezler konusunda da gizlilik politikası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. FPS Oyun Haberleri sitesi üyelik kabul etmemektedir. Bu sebeple kullanıcı verileri tutmamaktadır. Gizlilik ve çerezler hakkındaki tüm sorularınızı “Gizlilik Politikası” sayfamızı ziyaret ederek görebilirsiniz.

FPS Oyun Haberleri, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği site şablonu ve içeriğini izinsiz kopyalayarak/çoğaltarak yayınlayan kişi veya kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkına sahiptir. FPS Oyun Haberleri WordPress altyapısı ve Jannah teması ile hazırlanmıştır.

wifi_lock Bu yazıya yorum yapılması editör tarafından yasaklanmıştır, anlayışınız için teşekkürler.