Valorant Yeni Sezon Karakter ve Skinleri Ortaya Çıktı

799
Valorant Yeni Sezon Karakter ve Skinleri Ortaya Çıktı

Valorant yeni sezon: Onlarca ülkede aktif halde binlerce anlık online ile FPS dünyasına farklı bir boyut kazandıran Valorant‘ın yeni sezon skinleri ve karakteri “Yoru” hakkındaki detaylar ortaya çıktı. Bunun yanında valorant yeni sezon battles pass de sızdırıldı.

valorant yeni sezon skinleri

valorant yeni sezon skinleri: Frenzy, Bucky, Sheriff, Stringer, Spectre ve Vandal için gelecek. Bunun yanı sıra Battle Pass için geçtiğimiz sezon gibi 55 seviden oluşuyor dememiz doğru olacaktır. valorant yeni sezon battle pass skinleri, geçtiğimiz sezona göre bizde daha kötü. Fakat içerisinden alınabilecek Operator Skini, Odin Skini ve Bıçak skini olacaktır.

valorant yeni sezon skinleri

valorant yeni sezon skinleri

valorant yeni sezon skinleri

valorant yeni sezon skinleri

Battle Pass’ı tamamlayan oyuncular toplam 190 RP (Radiyant Puanı) biriktireceği bilgisini de verelim.

Valorant Yeni Sezon Videosu

Yeni Karakter: Yoru

Valorant oyuncularının merakla beklediği yeni karakterin adının “Yoru” olacağı ortaya çıktı!

Yoru karakterinin özellikleri:

  • 1. Skili: Rakiplerinize fake verebileceğiniz bir ayak sesi skilidir. Bir raundda en fazla 2 adet alabilirsiniz.
  • 2. Skili: Duvara veya zemine çarptırılabilen ve çarptıktan sonra patlayan bir flashı bulunuyor. Bir raundda en fazla 2 adet alınabilir.
  • 3. Skili: Taret benzeri bir skili mapin içerisinde bir yere bırakıp, bıraktığınız yere “C” tuşu ile tekrar ışınlanabiliyorsunuz. Bu skilin henüz sınırının olup olmadığı bilinmiyor.
  • Ulti Yeteneği: Yoru ultisi, Reyna karakterinin ultisine benzer bir özelliğe sahiptir. Yoru karakterinde ulti kullanırsanız kısa süreliğine görünmez ve hasar almaz olup hızlanacaksınız.

Valorant Yeni Sezon ile birlikte gelecekler tüm oyuncuları heyecanlandırıyor.

Valorant Yeni Sezon ne zaman gelecek (4. SEZON)

Valorant 4. Sezon ne zaman gelecek?: Valorant yeni karakter Yoru ve yeni sezon güncellemesi 13 Ocak itibari ile oyuna ekleneceği düşünülüyor. Valorant 3. sezon 12 Ocak tarihinde sona eriyor. Yeni sezon ile birlikte gelecek olan güncellemeler de haftalık bazda yapılan bakımlar ile güncellenecektir. Yeni karakterin 13 Ocak 2021 günü gelmesi bekleniyor fakat Rekabetçi Mod’a ne zaman geleceği hakkında hiç bir bilgi edinemedik. Büyük ihtimal SKYE karakteri gibi Yoru Rekabetçi mod’a oyuna eklendikten 2-4 hafta sonra eklenecektir. Valorant’ın yeni sezonun da siz de yer alın!