WolfTeam: Classic Sistem Gereksinimleri

3136
WolfTeam: Classic Sistem Gereksinimleri

2007 yılında piyasaya sürülen ve bir dönemin çocukluğunun kurt oyunu Wolfteam’ın yeni sürümü WolfTeam Klasik çıkıyor. Tamamen silah, karakter ve kurt kaplamalarının olmayacağı açıklanan WolfTeam: Classic oyununun aynı zamanda sistem gereksinimleri de açıklandı. WolfTeam: Classic kaç gb? ve WolfTeam: Classic sistem gereksinimleri için aşağıdaki başlıklara göz atabilirsiniz.

Güncel Wolfteam oyunundan tamamen uzak olacak olan WolfTeam: Classic, oyuncuları 2007 yılına götürecek. Özel yeteneklerin ve bir çok özel eşyaların olmayacağı bu oyun Steam üzerinden oynanabilecek. Neosonyx Co., Ltd. tarafından yayınlanacak olan WolfTeam: Classic ne zaman açılacak? sorusuna yanıt verelim.

WolfTeam: Classic ne zaman çıkacak?

WolfTeam: Classic ne zaman çıkacak?

WolfTeam: Classic ne zaman çıkacak?

WolfTeam: Classic oyunu 18 Şubat 2021 tarihinde açılacak. Oyunun bugün itibariyle duyurulmasının ardından oyun platformlarında adeta bir sevinç patlaması yaşandı. WolfTeam: Classic oyununu oynayacak oyuncu sayısı Türkiye için en az 100 bin gibi rakamlar konuşuluyor. Üstelik düşük sistemli bilgisayarlar için de WolfTeam: Classic oyunu oynanabilecek.

WolfTeam: Classic Sistem Gereksinimleri

WolfTeam: Classic Sistem Gereksinimleri

WolfTeam: Classic Sistem Gereksinimleri

WolfTeam: Classic sistem gereksinimleri, düşük seviye donanıma sahip olan bilgisayarlar için bile uygundur. Oyun tamamen sizi 2007 yılına götürecek şekilde sunulacak ve bu sebeple düşük sistemli bilgisayarlar tarafından oynanabilecek. Yalnız oyun içi optimizasyonların da şuan ki oyunlara kıyasla çok düşük kalacağını ve de grafiklerin çok eski olacağını unutmamakta fayda var.

Minimum sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Window 7 or higher
  • İşlemci: Intel Core2 Duo E8400 3.0GHz higher, Pentium 4 1.4Ghz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Geforce GTS 250 (1024MB) higher

WolfTeam: Classic indir

Steam  üzerinden ücretsiz olarak yayınlanan WolfTeam: Classic oyununu indirmek isteyenler, Wolfteam Classic Steam sayfasına tıklayabilir ve oyunu indirebilir. Oyunun şuan için ücretsiz yayınlandığını belirtelim ve de herhangi bir oyun içi satın alma olduğu hakkında net bir bilgi paylaşımı yapılmadı. 18 Şubat 2021 Perşembe günü oyun severler tarafından indirilip oynanabilen ve bir neslin internet kafede büyümesine sebep olan WolfTeam: Classic oyunu, şimdiden çok konuşulmaya başlandı. Eski Wolfteam indirmek içni yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Oyun hakkındaki görüş ve yorumlarınızı bizlere YORUM YAP bölümünden iletebilirsiniz.